Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Fryzjerstwo


Dzaiał fryzjerstwa w naszym salonie charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, doświadczeniem oraz precyzją.

Zawsze staramy się odzwierciedlić życzenia klienta proponując ciekawy pomysł na podkreślenie fryzury, nadanie jej charakteru, który będzie uwydatniał piękno i zalety każdego kto przekroczy próg naszego salonu.

 

FRYZJERSTWO DAMSKIE

 

Praujemy z trendami. Najnowsze koloryzacje, cięcia, kosmetyki.

Wiemy jak bardzo ważne jest dla kobiety wykończenie fryzury, nadanie jej kształtu i charakteru. Doświadczenie naszych stylistów jest gwarancją sukcesu i uśmiechu klientki opuszczającej nasz salon.

 

 

FRYZJERSTWO MĘSKIE

 

Z nami każdy mężczyzna wejdzie w nową generację świata mężczyzn w kategorii beauty! Naszi Fryzjerzy - styliści specjalizują się w męskich fryzurach. Zarówno jeżeli chodzi o koloryzację jak i o strzyżenie włosów czy zarostu.

Wskażemy aktualne trendy, pomożemy przejść przez etap metamorfozy. 

 

 

FRYZJERSTWO DZIECIĘCE


Strzyżemy najmodszych przy żywych papugach! :)

Zapraszamy na strzyżenie wszystkie maluchy! Te najmłodsze oraz te trochę większe. :)

Wizyta w naszym salonie jest dla dzieci zawsze fajną przygodą. Dzieciaki mogą podczas strzyżenia przyglądać się żywym papugom, które pośród małych pociech cieszą się ogromną popularnością!

Krzyki i łzy nie u nas. NasI mali klienci zawsze opuszczają nasz salon z uśmiechem na buzi. Ale uwaga, zdaża się, że nie chcą nas opuszczać! :)

 

Jeżeli dopiero przyzwyczajają Państwo dziecko do pierwszej wizyty u fryzjera, zapraszamy na zwiedzanie z maluchem naszego salonu. Zapoznanie z papużkami podziała na nie mobilizująco. Z psychologicznego punktu widzenia, dobrze jest, kiedy dziecko zobaczy jak strzygą się dorośli. WówczAs przekona się, że to nic strasznego.

 

Nasz salon posiada stałych małych bywalców, więc będzie nam miło gościć także Twoje dziecko. Również pomiędzy wizytami, gdy odiedzać będzie nasze salonowe zwierzątka.