Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA


Zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz

GABINET KOSMETYCZNY

 

Twarz jest naszą wizytowką i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Profesjonaliżci z Atelier u Donaty są w stanie ją panstwu zagwarantować wachlaż zabiegów kosmetycznych.  Zabiegi nawilzajace, przeciwstarzeniowe, oczyszczanie twarzy, zabiegi regenerujące, kwasy, piling kawitacyjny, henna, depilacje, masaże. 


Nasz gabinet kosmetyczny jest miejscem, w którym możesz odpocząć i zadbać o siebie lub najbliższych.
Nie szukaj daleko - oferujemy kompleksowe zabiegi kosmetyczno - fryzjerskie...

Manicure hybrydowy z ręcznym zdobieniem
Manicure hybrydowy z ręcznym zdobieniem

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

STYLIZACJA PAZNOKCI

 

Dłonie są ozdobą zarówno kobiety jak i mężczyzny i wymagają specjalnej opieki - czeste mycie rąk, twarda woda, codzienne czynnosci domowe przesuszają skórę rąk oraz moga powodować rozdwajanie sie paznokci w takim wypadku zapraszamy na nasze zabiegi SPA dla dłoni, manicure, parafine, manicure japoński i manicure hybrydowy.
Nie każdy lubi lub potrafi zadbać o stopy, dlatego zapraszamy do nas - my o nie zadbamy - polecamy SPA dla stóp, parafinę, masaż stóp, pedicure klasyczny, hybrydowy i leczniczy.

 

Oferujemy również szeroką gamę zdobień z zakresu stylizcji paznokci.

Zdobienia ręczne (biżuterujne, sugar effect, holo, syrenka, porcelana), naklejki na paznokcie oraz cyfrowe zdobienia drukarką NAJLO.