Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

MAKIJAŻ PERMANENTNY


Makijaż permanentny - piękny i naturalny
Makijaż permanentny - piękny i naturalny

Na czym polega zabieg?

 

Mikropigmentacja, inaczej "Permanent make-up" to niezwykle oryginalna sztuka makijażu, pozwalająca wyeksponować naturalne piękne rysów twarzy. Pozwala wyeksponować aututy urody i podkreślić osobowość.

Termin "mikropigmentacja" jest pojęciem o szerszym znaczeniu niż makijaż permanentny, ponieważ poza linearną pigmentacją twarzy dotyczy równiez aplikacji na ciele, wynikających z potrzeb korekcyjnych lub ze wskazań medycznych.

Zabieg polega na osadzeniu barwnika w przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Berwnik wprowadzany jest precyzyjnie na jednakową głębokość, dlatego też stopniowo zanika, bez pozostawiania obszarów o nierównomiernym zabarwieniu.

W przeciwieństwie do tatuażu, barwniki są wprowadzane bardzo płytko, tylko do warstwy jasnej naskórka. Są one pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących, zapachowych, domieszek oraz stabilizatorów. Nie powodują żadnych działań ubocznych. Ponad to są hipoalergiczne i są poddane testom dermatologicznym i aftalmologicznym.

 

Czy zabieg mikropigmentacji jest odpowiedni dla Ciebie?

 

Tak, jeśli:

chciałabyś dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody (kształty i koloty)
drażnią Cię Twoje przerzedzone brwi lub rzęsy, małe oczy, blade czy nieproporcjonalne usta lub blizny po opryszczkach
jesteś osobą, która nie lubi sie malować, a mimo to chcesz wyglądać piękniej i bardziej świeżo
masz zbyt mało czasu na codzienne wykonywanie makijażu klasycznego
lubisz sport i chcesz wyglądać dobrze w każdej sytuacji - na basenie, w saunie, na parkiecie
nosisz okulary lub szkła kontaktowe, które utrudniają Ci wykonanie makijażu
chcesz wyrównać asymetrię rysów twarzy
chorujesz, a poprawa wyglądu przełoży się na Twoje lepsze samopoczucie, a przez to pomoże Ci przejść przez trudny dla Ciebie okres
chcesz ukryć lub zakamuflować blizny pooperacyjne lub powypadkowe
chcesz wyrównać koloryt zmian barwnikowych skóry

 

Bezpieczeństwo i zaufanie

Wybierając nasz gabinet mogą Państwo skorzystać z zabiegu mikropigmentacji w przyjemnym otoczeniu, mając gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego standardu wykonania usługi.

 

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Ściśle przestrzegamy zasad higieny, głównie ze względu na profilaktykę zakażeń WZW i AIDS, ale również zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych.

Sprzęt na którym pracujemy spełnia najwyższe normy jakości. Urządzenie jest sterowane mikroprocesorem, zapewniającym stałą częstotliwość pracy i głębokość nakłuć. Dzięki temu mamy możliwość tworzenia precyzyjnych i dobrze wybarwionych linii przy minimalnych urazach skóry.

Opatentowany bezpieczny system jednorazowych modułów higienicznych to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Igłu zintegrowane z nasadką, która jest szczelnie zabezpieczona membraną, chronią przed skażeniem spowodowanym przepływem płynów lub powietrza.