Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

MASAŻ CIAŁA


Gabinet masażu w naszym Salonie funkcjonuje już od wielu lat. To wszystko dzięki profesjonalizmowi jakim otaczamy klienta. Wieloletnie doświadczenie naszej masażystki pozwoli Ci na pełne odprężenie się, relaks i uzuskanie efektywnych rezultatów po zabiegu.

 

Nasz gabinet masażu oferuje szeroką gamę masaży:

 

klasyczny

relaksacyjny

sportowy

odchudzający

bańką chińską

drenaż limfatyczny

gorągą czekoladą

leczniczy

 

 

Masaż klasyczny

Jest to zabieg leczniczy eliminujący choroby układu krążenia. Leczy niewydolność układu krążenia obwodowego, leczy niewydolność naczyń limfatycznych oraz obniża ciśnienie krwi. Eliminuje choroby układu oddechowego i nerwowego, choroby reumatyczne, narządu ruchu i choroby skóry.

 

 

Masaż relaksacyjny

 

Jest to forma relaksu i odprężenia. Masaż wykonywany jest w otoczniu świec i kojącej muzyki.

 

 

Masaż odchudzający

 

Jest zabiegiem leczniczym, pobudzającym ośrodkowy ukłąd nerwowy. Przyspiesza krążenie krwi oraz redukuje tkankę tłuszczową. Pobudza funkcję ruczołów potowych i łojowych. Modeluje sylwetkę, a także ujędrnia ciało.

 

 

Masaż bańką chińską

 

Zabieg leczniczy pobudzający i podrażniający receprory. Wywułuje lepsze ukrwienie organizmu. Odżywia i regeneruje tkanki podskórne, reduluje cellulit. Łagodzi świeże urazy narządu ruchu.

 

 

Zapraszamy do celebracji piękna i harmonii w Atelier u Donaty...

 

Podaruj sobie chwilę przyjemności...

Masaż ciała.
Masaż ciała.